Ve İnteraktif Medya
Ve İnteraktif Medya

Web Tasarım

image
image
image
image
image
image
image
image
image image

Tecrübeli yazılım ve tasarım  ekibimizle firmanızın ve kurumunuzun web sitelerini tasarlıyoruz, sizleri ileriye taşımak için birlikte güzel bir projeler geliştiriyoruz.

Web siteniz firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür, vitrinidir. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir. Web tasarım, düşük maliyetli ve aktif kullanılan bir tanıtım aracıdır. VEMEDYA olarak, web tasarım firmaları arasında Gaziantep'in en eski web tasarımı firması olarak yüzlerce web site tasarımı yapmış bir firmayız.

Web Tasarım alanında üretilen her işin özgünlüğü ve kalitesi, yeniliklere takip etmek ve kreatif bir tasarımın prensip olarak kabul etmekten geçer. Her web sitesi; bir Web Tasarım Projesi olarak ele alınmalı, var olduğunuz sektörün istekleri ve talepleri araştırılmalı, sizin taleplerinizin analiz edilmesi ve son zamanların web tasarım trendleri uygulanmış olmalıdır. Web sitenize tasarım ve yazılımsal anlamda yeni  trendler uygulanmışsa, mobil uyumlu yani responsive web tasarım yapılmışsa; aynı alanda rekabet ettiğiniz web sitelerin çok çok önünde yer almanız sağlayacak ve trafik akışını arttırıp müşterilerin sadakatine etki edecektir. 

 

Web tasarım hakkında VEMEDYA'nın bazı önerileri;

Firmanızın Web tasarımı kurumsal kimliğinizi en sade şekilde ziyaretçiye ulaştırmalı,

 Firmanızın Web tasarımı sürekli güncel olmalı,

 Firmanızın Web tasarımı dinamik yani güncellenebilir yapıda olmalı,

 Firmanızın Web tasarımı özgün ve yazılımsal olarak tamamen firmanıza özel hazırlanmış yapıda olmalı,

 Firmanızın Web tasarımı kolay ve hızlı linklerle hedefine ulaştırmalı,

 Firmanızın Web tasarımı hızlı açılmalı ve alıcıyı ekran başında bekletmemeli,

 Firmanızın Web tasarımında kurumsal kimliğinizin metinleri dikkatlice hazırlanmalıdır

Nasıl Yapıyoruz ?

İlk tanışmadan yayın sonrası web sitenizin verilerini izlemeye kadar tüm süreci titizlikle takip ediyor size yeni öneriler sunuyor ve yönetiyoruz.
Ve İnteraktif Medya Hemen Arayın+90 (537) 893 27 27