Ve İnteraktif Medya
Ve İnteraktif Medya

Gaziantep'in en eski web tasarım firmasıyız

  • Blog
  • Gaziantep'in en eski web tasarım firmasıyız
image
image
image
image
image
image
image
image
Ve İnteraktif Medya - Gaziantep'in en eski web tasarım firmasıyız

Gaziantep'in en eski web tasarım firmasıyız

VEMEDYA 2000 yılından bu yana Gaziantep'te web tasarım, internet sitesi ve mobil tabanlı yazılım çözümleri sunan, kısacası “İnternet Teknolojisi’nin Tüm Renkleri” ile firma ve kurumlara hizmet vermeyi ilke edinmiş 500'e yakın referansıyla bir hizmet sağlayıcıdır.

VEMEDYA olarak küçük büyük demeden, her ölçekten firmanın iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde rekabet güçlerini artıracak, katma değer oluşturacak, kaliteli projeler ve çözümler üreten bir teknoloji firmasıyız.

Bayi POS Tahsilat Sistemi, 2000 yılında Gaziantep’te kurulan ve 20 yıldır web tabanlı uygulamalar ve web tasarım konusunda, Gaziantep Üniversitesi Teknopark bünyesinde faaliyet gösteren VE İNTERAKTİF MEDYA İNTERNET VE TANITIM HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. tarafında oluşturulmuş bir sistemdir.

VEMEDYA olarak Gaziantep Üniversitesi Teknopark bünyesinde, yazılım mühendisi, bilgisayar mühendisi, programcı ve tasarımcılardan oluşan 10 kişilik bir yazılım ve tasarım ekibi ile 20 yıllık bir sürede özel ve resmi 500’e yakın firmaya özel yazılım ve tasarım çözümleri sunan firmamız hali hazırda bir çok resmi ve özel kuruma hizmet vermeye devam etmektedir.

Ve İnteraktif Medya Hemen Arayın+90 (537) 893 27 27